OKAPY KUCHENNE PIEKARY ŚLĄSKIE

Sortowanie ogłoszeń
Domyślne

Od najtańszych
Od najdroższych

Od najstarszych
Od najnowszych
Domyślne
Szukaj / Filtruj
Kategorie
Szukaj ogłoszeń
Wszystkie
Wszystkie

Znaleziono 2 ogłoszenia w Piekarach Śląskich
Zobacz wszystko w dziale: Okapy kuchenne

LISTA OGŁOSZEŃ

Deska szklana VDB stone 400X300
75,00 zł
Deska szklana stone 400x300 mm możemy używać jako deskę kuchenną.produkt możesz zamówić bezpośrednio w sklepie internetowym
Stan: Nowy • Wystawiający: Firma (Dostępna faktura) •
Łącznik prostokątny 150x70 Falmec KACL.383
60,00 zł
łącznik prostokątny 150x70 należy do przydatnych akcesoriów do okapów.produkt możesz zamówić bezpośrednio w s
Stan: Nowy • Wystawiający: Firma (Dostępna faktura) •

Przeglądasz oferty w kategorii: Okapy kuchenne w miejscowości Piekary Śląskie. Zobacz Okapy kuchenne śląskie.

W dziale okapy kuchenne Piekary Śląskie znajdziesz oferty sprzedaży okapów nowych i używanych. Wśród ofert znajdziesz m. in. okapy podszafkowe, do zabudowy czy kominowe. Ostatnio coraz większą popularności cieszą się okapy wyspowe np. w kształcie tuby. Oferty z okapami używanymi pochodzą najczęściej od osób prywatnych i komisów meblowych i agd. Nowe okapy w Piekarach Śląskich wystawiają najczęściej sklepy internetowe lub działające lokalnie.

Jaki rozmiar okapu wybrać?

W przypadku klasycznych okapów podszafkowych najpopularniejsze rozmiary to 50 lub 60 cm. Okap powinien mieć co najmniej taką samą szerokość jak kuchenka. Jeśli para z garnków będzie uderzała bezpośrednio w szafkę może spowodować uszkodzenie mebli (rozwarstwienie płyty lub forniru). W przypadku okapów wyspowych średnica może być mniejsza. Zwykle droższe i zarazem większe okapy dysponują mocniejszym ciągiem i tym samym są wstanie pochłonąć parę zanim ta zderzy się z bardziej wrażliwą powierzchnią.

Okap z pochłaniaczem czy podłączony do komina?

Jeśli tylko masz możliwość lepiej podłączyć okap do komina i nie przejmować się systematyczną wymianą filtrów węglowych. Pochłaniacze węglowe dość dobrze działają jednak i tak powietrze wtedy pozostaje w pomieszczeniu. Pachnie mniej, ale dalej pachnie. Wyciąg do komina jest na pewno skuteczniejszy. Ponadto plusem podłączenia okapu jako wyciągu jest również to, że wilgoć powstająca podczas gotowania jest szybko wyprowadzana na zewnątrz.

Uwaga oferty zostały zawężone do lokalizacji: Piekary Śląskie, woj. śląskie.

Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenia za darmo?

DODAJ
SZUKAJ / FILTRUJ
KATEGORIE